Ogłoszenia Niemcy

Sprowadzanie Zwlok z zagranicy - Anglia

Cork

Zajmujemy sie przewozem zmarlych na terenie Polski, Europy oraz reszty swiata. Zalatwiamy wszystkie niezbedne pozwolenia, dzieki ktorym mozemy sprawnie sprowadzic osobe zmarla do Polski. Koszt przewozu osoby zmarlej ustalany jest indywidualnie i uzalezniony jest od kraju, regionu i miejsca do ktorego odbywa sie transport. Udzielimy wszystkich niezbędnych informacji oraz porad w przypadku smierci bliskiej osoby za granica. Jestesmy do Panstwa dyspozycji o kazdej porze dnia i nocy.

uslugipogrzebowe@interia.eu

2017-11-15 17:05:51

Sprowadzanie Zwlok z zagranicy - Anglia

WYJEDŹ Z NAMI W 2018 r. - OPIEKUNKA SENIORA 91 L. OD 19.01. WYSOKIE ZAROBKI + PREMIA

Inne/Nie dotyczy

Zapraszamy do legalnej i bezpiecznej pracy kandydatów z całej Polski!WYSOKIE ZAROBKI+ PREMIEAktivmed24 poszukuje Opiekunów/Opiekunek Seniorów na terenie Niemiec.54481Wymagane jest prawo jazdyOd kiedy: 19.01.2018 do26.02.2018Miejscowość: 58675 HemerPłeć: MężczyznaWiek: 91 l.Waga: 81 kgWzrost: 175 cmPoruszanie: rollatorStan: Demencja/ Alzheimer(Senior bardzo zapomina), inkontynencja, pieluchomajtki, dostępny jest podnośnik,Pomoc: spacery, częściowo przy przebieraniu, higienie, prowadzenie domu, zakupy,Inne: w domu jest kot, raz w tygodniu przychodzi sprzątaczkaw trakcie trwania opieki żona będzie przebywała na wakacjachWarunki: dom jednorodzinny pokój dla opiekunki, nie ma Internetu.Zapraszamy do legalnej i bezpiecznej pracy kandydatów z całej Polski!Zapewniamy:- wysokie zarobki w euro- jedną czytelną umowę- ZUS od średniej krajowej- dodatkowe premie- 2 godziny czasu wolnego w ciągu dnia- całkowite pokrycie kosztów podróży i organizację przejazdu- bezpłatne zakwaterowanie i pełne wyżywienie w domu podopiecznego- wsparcie całego zespołu i opieka koordynatora podczas pobytu Niemczech- możliwość odbycia bezpłatnego kursu językowego przed wyjazdem do pracyWymagamy:-minimum podstawowej znajomości języka niemieckiego (możliwość nabycia umiejętności za naszym pośrednictwem)- mile widziane doświadczenie w pracy jako Opiekun Seniora- mile widziana osoba niepalącaAktivmed24 jest firmą rodzinną , która od 2012 roku zajmuje się usługami opiekuńczymi nad osobami chorymi, niedołężnymi i niepełnosprawnymi na terenie Niemiec. Zaufało nam już około 500 rodzin, które powierzyły nam pod opiekę swoich najbliższych.Nasza agencja zatrudnienia posiada certyfikat o numerze 11628. Od 2014 r. jesteśmy członkiem Sekcji Agencji Opieki (SAO) – organizacji zrzeszającej firmy z branży opiekuńczej, działającej w ramach Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia.Osoby zainteresowane podjęciem zlecenia lub innymi ofertami prosimy o przesłanie danych kontaktowych lub kontakt telefoniczny do naszego koordynatora pod nr tel.: 733 599 585 Przedstawimy wszystkie szczegóły zatrudnienia.Obserwuj nas także na Facebook.W CV załącz klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.

cv@aktivmed24.pl

2017-11-14 17:43:17

WYJEDŹ Z NAMI W 2018 r. - OPIEKUNKA SENIORA 91 L. OD 19.01. WYSOKIE ZAROBKI + PREMIA

OPIEKUNKA SENIORKI, MAINZ (NIEMCY), WYSOKIE ZAROBKI + PREMIA ŚWIĄTECZNA

Inne/Nie dotyczy

Zapraszamy do legalnej i bezpiecznej pracy kandydatów z całej Polski!WYSOKIE ZAROBKI + PREMIEPREMIA ŚWIĄTECZNA DO 400 EURO BRUTTOAktivmed24 poszukuje Opiekunów/Opiekunek Seniorów na terenie Niemiec.Zlecenie 53647Od kiedy: 08.12.2017 do 12.01.2018Miejscowość: 55127 MainzPłeć: KobietaWiek: 86 l.Waga: 43 kgWzrost: 163 cmPoruszanie: rollatorSta: umiarkowana demencja, pani często zapominaPomoc: częściowa podczas higieny, seniorka sama się przebiera, prowadzenie domu, drobne zakupy, większe zakupy robi rodzina, organizowanie czasu wolnego, gotowanie, podopiecznej trzeba przypominać o jedzeniu, piciu wody, przypominać o czyszczeniu protezy. Towarzyszenie podczas wizyt u lekarza.Inne: Seniorka pali w salonie, w domu są 2 kotyWarunki: mieszkanie m2 na parterze, pokój dla opiekunki, dostęp do ogrodu, InternetZapraszamy do legalnej i bezpiecznej pracy kandydatów z całej Polski!Zapewniamy:- wysokie zarobki w euro- jedną czytelną umowę- ZUS od średniej krajowej- dodatkowe premie- 2 godziny czasu wolnego w ciągu dnia- całkowite pokrycie kosztów podróży i organizację przejazdu- bezpłatne zakwaterowanie i pełne wyżywienie w domu podopiecznego- wsparcie całego zespołu i opieka koordynatora podczas pobytu Niemczech- możliwość odbycia bezpłatnego kursu językowego przed wyjazdem do pracyWymagamy:-minimum podstawowej znajomości języka niemieckiego (możliwość nabycia umiejętności za naszym pośrednictwem)- mile widziane doświadczenie w pracy jako Opiekun Seniora- mile widziana osoba niepalącaAktivmed24 jest firmą rodzinną , która od 2012 roku zajmuje się usługami opiekuńczymi nad osobami chorymi, niedołężnymi i niepełnosprawnymi na terenie Niemiec. Zaufało nam już około 500 rodzin, które powierzyły nam pod opiekę swoich najbliższych.Nasza agencja zatrudnienia posiada certyfikat o numerze 11628. Od 2014 r. jesteśmy członkiem Sekcji Agencji Opieki (SAO) – organizacji zrzeszającej firmy z branży opiekuńczej, działającej w ramach Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia.Osoby zainteresowane podjęciem zlecenia lub innymi ofertami prosimy o przesłanie danych kontaktowych lub kontakt telefoniczny do naszego koordynatora pod nr tel.: 733 599 585 Przedstawimy wszystkie szczegóły zatrudnienia.Obserwuj nas także na Facebook.W CV załącz klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.

2017-11-14 16:55:12

Spokojna seniorka z reumatyzmem - w grudniu NAWET 1600 EUR netto!

Kraków

ATERIMA MED poszukuje zaangażowanych Opiekunek i Opiekunów do opieki domowej nad osobami starszymi i niesamodzielnymi w Niemczech i w Polsce. Oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych miejscach pracy oraz atrakcyjne zarobki. Gwarantujemy fachowe wsparcie i zawsze rzetelne informacje. Oczekujemy przynajmniej komunikatywnej znajomości j. niemieckiego i doświadczenia w opiece. Naszym priorytetem jest właściwe dopasowanie oferty i budowanie długofalowych partnerskich relacji z naszymi Opiekunami. Prowadzimy rekrutację na terenie całej Polski.Spokojna seniorka z reumatyzmem - w grudniu NAWET 1600 EUR netto! okolice HamburgaPodopieczny i warunki mieszkaniowe:Do opieki jest pani (84 lata), która cierpi od kilkunastu lat na chorobę reumatyczną. Potrafi chodzić, ale prowadzi głównie siedzący tryb dnia, dużo wypoczywa. Jest osobą spokojną, wyciszoną, bardzo serdeczną w stosunku do Opiekunek. Pani potrzebuje asekuracji przy poruszaniu, myciu, kąpieli, przygotowania posiłków oraz wychodzenia na spacery (korzysta wtedy z wózka inwalidzkiego). Dobre warunki pracy, dom szeregowy z przynależącym małym ogródkiem, dostęp do Internetu. Dla Opiekunki przeznaczony jest pokój z przynależącą, oddzielną toaletą.Wymagane kwalifikacje:• doświadczenie w opiece nad osobą starszą lub chorą• gotowość do podjęcia pracy na terenie Niemiec na okres 2 miesięcy• empatia i wrażliwość na potrzeby osoby starszejNaszym pracownikom zapewniamy:• legalne i bezpieczne zatrudnienie w jednej z największych firm na rynku• atrakcyjne wynagrodzenie i wysokie premie za polecenia nowych Opiekunek oraz opłacone składki ZUS• pełną organizację i pokrycie kosztów podróży• sprawdzone i pewne miejsca pracy• pakiet prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego• ofertę dopasowaną do doświadczenia, stopnia znajomości języka oraz możliwości Opiekunki• stałą, fachową opiekę ze strony zespołu naszych Koordynatorów• zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy• narzędzia umożliwiające stałe podnoszenie kwalifikacji (internetowe i stacjonarne kursy językowe, szkolenia z zakresu opieki nad seniorami)Gdzie możesz nas znaleźć? - zadzwoń 12 341 15 15, - wyślij SMS o treści OPIEKA pod numer 668 898 940 – oddzwonimy,- odwiedź jedno z naszych biur rekrutacyjnych lub umów się na spotkanie bliżej Ciebie. Szczegóły na www.aterima-med.pl - osoby zainteresowane pracą Opiekuna w POLSCE (woj. Małopolskie i Śląskie) zapraszamy do kontaktu pod numer 604 625 440, mail rekrutacja@opiekadomowa.pl ATERIMA MED (nr certyfikatu KRAZ: 16455)ul. Puszkarska 7 f30-644 Krakówtel.: 12 341 15 15www.aterima-med.plopiekunki@aterima-med.pl

opiekunki@aterima-med.pl

2017-11-14 09:01:52

Spokojna seniorka z reumatyzmem - w grudniu NAWET 1600 EUR netto!

OPIEKUNKI SENIORÓW W NIEMCZECH, 2 ZLECENIA, WYSOKIE ZAROBKI + PREMIE ŚWIĄTECZNE

Aachen

Zapraszamy do legalnej i bezpiecznej pracy kandydatów z całej Polski!WYSOKIE ZAROBKI + PREMIEPREMIA ŚWIĄTECZNA DO 400 EURO BRUTTOAktivmed24 poszukuje Opiekunów/Opiekunek Seniorów na terenie Niemiec.Zlecenie 97582Poszukujemy Opiekunki do Mężczyzny 84 l. (90 kg, 188 cm). Praca w 30163 Hanowerze od 16.12.17 do 20.01.18Podopieczny choruje na demencję/ Alzheimera, jest po złamaniu szyjki kości udowej, ma cewnik, pieluchomajtki. Pan jest osobą leżącą, mało mówi.Codziennie przychodzi pflegedienst.Warunki mieszkaniowe: mieszkanie, pokój dla opiekunki, Internet, 2 godziny czasu wolnego dziennie.Zlecenie 98328Poszukujemy Opiekunki do Kobiety 89 l (57 kg, 170 cm). Praca w Monachium od 22.12.2017 do końca maja 2018.Podopieczna jest obecnie osobą leżącą, ma niewydolność serca. Potrzebna jest pomoc przy higienie, toalecie, przebieraniu, prowadzeniu domu.Seniorka ma 2 koty.Warunki mieszkaniowe: dom z ogrodem, pokój dla opiekunki, osobna łazienka, Internet będzie założony. Czas wolny – 2 x po pół dnia. Zapraszamy do legalnej i bezpiecznej pracy kandydatów z całej Polski!Zapewniamy:- wysokie zarobki w euro- jedną czytelną umowę- ZUS od średniej krajowej- dodatkowe premie- 2 godziny czasu wolnego w ciągu dnia- całkowite pokrycie kosztów podróży i organizację przejazdu- bezpłatne zakwaterowanie i pełne wyżywienie w domu podopiecznego- wsparcie całego zespołu i opieka koordynatora podczas pobytu Niemczech- możliwość odbycia bezpłatnego kursu językowego przed wyjazdem do pracyWymagamy:-minimum podstawowej znajomości języka niemieckiego (możliwość nabycia umiejętności za naszym pośrednictwem)- mile widziane doświadczenie w pracy jako Opiekun Seniora- mile widziana osoba niepalącaAktivmed24 jest firmą rodzinną , która od 2012 roku zajmuje się usługami opiekuńczymi nad osobami chorymi, niedołężnymi i niepełnosprawnymi na terenie Niemiec. Zaufało nam już około 500 rodzin, które powierzyły nam pod opiekę swoich najbliższych.Nasza agencja zatrudnienia posiada certyfikat o numerze 11628. Od 2014 r. jesteśmy członkiem Sekcji Agencji Opieki (SAO) – organizacji zrzeszającej firmy z branży opiekuńczej, działającej w ramach Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia.Osoby zainteresowane podjęciem zlecenia lub innymi ofertami prosimy o przesłanie danych kontaktowych lub kontakt telefoniczny do naszego koordynatora pod nr telefonu 733 599 585. Przedstawimy wszystkie szczegóły zatrudnienia.Obserwuj nas także na Facebook.W CV załącz klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.

cv@aktivmed24.pl

2017-11-13 17:33:43

OPIEKUNKI SENIORÓW W NIEMCZECH, 2 ZLECENIA, WYSOKIE ZAROBKI + PREMIE ŚWIĄTECZNE

Fizjoterapeuta dwa wolne miejsca pracy w okolicy Wuppertal

Wuppertal

FIZJOTERAPEUTO - NIE ZWLEKAJ! ZGŁOŚ SIĘ JUŻ DZISIAJ!Zabierz ze sobą koleżankę/kolegę po fachu! Potrzebujemy 2 fizjoterapeutów!Oferta pracy F2017047 w przychodni fizjoterapeutycznej w okolicy Wuppertal. W przychodni pracują już polscy fizjoterapeuci, na których pomoc możesz liczyć.Oferta:- Zarobek Brutto od 2.300 – 2600 Euro; od 24 dni urlopu- Pomoc w znalezieniu taniego mieszkania oraz w czynnościach rejestracyjnych- Pomagamy w przeprowadzeniu nostryfikacji dyplomu fizjoterapeuty również przed wyjazdem do pracy- Praca z pacjentami ortopedycznymi, neurologicznymi, powypadkowymi oraz innymi.Wymagania :Wykształcenie kierunkowe mgr lub licencjat fizjoterapii z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym oraz znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B1Zainteresowanych zapraszamy do przesłania aplikacji: info@beta-aktiv.de , można w polskiej wersji językowej. Dla Was uruchomiliśmy polski numer telefonu-505 123 391 SMS o treści „ fizjoterapia”-oddzwaniamy i rozmawiamy również po polsku !Oferujemy pracę na terenie całych Niemiec w klinikach, przychodniach oraz sanatoriach.DLACZEGO NIEMCY?- Ponieważ chcemy, żebyś miał DOBRE WYNAGRODZENIE- Ponieważ chcemy, żebyś się SPELNIAL ZAWODOWO- Ponieważ chcemy, żebyś miał umowę o prace, która gwarantująca DLUGOFALOWE ZATRUDNIENIE- Ponieważ chcemy, żebyś był ZABEZPIECZONY SOCJALNIE, TY I TWOJA RODZINA- Ponieważ chcemy, żebyś był DUMNY Z TEGO CO ROBISZZapytaj o pracę w Austrii i Szwajcarii !Beta aktiv Anna SchimizekGoethestraße 489567 Sontheim / Brenz Fon: 0049 7325 95 1 74 94; 0048 505 123 391Fax: 0049 7325 95 1 74 95Homepage: www.fizjoterapia-praca-niemcy.pl Twój ekspert branży medycznej w Niemczech a także w Szwajcarii i Austrii

info@beta-aktiv.de

2017-11-11 10:06:58

Fizjoterapeuta dwa wolne miejsca pracy w okolicy Wuppertal

Przewóz osób VIP

Frankfurt nad Menem

Zapraszamy do Rezerwacje na wyjazd do Niemiec Holandii oraz Belgi oraz PolskiPodróż z adresu pod adres Jesteśmy licencjonowanym przewoźnikiem, w trosce o bezpieczeństwo naszych pasażerów zapewniamy obsługę dalekich tras przez dwóch doświadczonych kierowców. Posiadamy również ubezpieczenie na każdego pasażera Pojazdy, którymi podróżują pasażerowie to komfortowe samochody z nowoczesnymi systemami bezpieczeństwa. Każdy bus wyposażony jest w skórzane, pojedyncze fotele z podłokietnikami, strefową klimatyzację i system grzejący, gniazda elektryczne 220 W i usb , darmowy dostęp do Internetu na terenie Polski, korytarz między drzwiami a fotelami, telewizję, półkę na bagaż podręczny oraz dużą osobną przestrzeń bagażową Województwa obsługiwane przez nasze busy:- warmińsko-mazurskie- pomorskie- kujawsko-pomorskie- mazowieckie (północny zachód)- łódzkie- wielkopolskie- zachodnio-pomorskie- lubuskieSzczegółowe informacje pod tel +48 881388111

fimax-transport@fimax.eu

2017-11-11 06:41:22

Przewóz osób VIP

Frankfurt nad Menem

Zapraszamy do Rezerwacje na wyjazd do Niemiec Holandii oraz Belgi oraz PolskiPodróż z adresu pod adres Jesteśmy licencjonowanym przewoźnikiem, w trosce o bezpieczeństwo naszych pasażerów zapewniamy obsługę dalekich tras przez dwóch doświadczonych kierowców. Posiadamy również ubezpieczenie na każdego pasażera Pojazdy, którymi podróżują pasażerowie to komfortowe samochody z nowoczesnymi systemami bezpieczeństwa. Każdy bus wyposażony jest w skórzane, pojedyncze fotele z podłokietnikami, strefową klimatyzację i system grzejący, gniazda elektryczne 220 W i usb , darmowy dostęp do Internetu na terenie Polski, korytarz między drzwiami a fotelami, telewizję, półkę na bagaż podręczny oraz dużą osobną przestrzeń bagażową Województwa obsługiwane przez nasze busy:- warmińsko-mazurskie- pomorskie- kujawsko-pomorskie- mazowieckie (północny zachód)- łódzkie- wielkopolskie- zachodnio-pomorskie- lubuskieSzczegółowe informacje pod tel +48 881388111

fimax-transport@fimax.eu

2017-11-11 06:40:35

Przewóz osób VIP

Pracownik magazynu (K/M) NIEMCY OKOLICE REGENSBURG (BAWARIA)

Inne/Nie dotyczy

Aktiv personal-service GmbH jest niemiecką agencją zatrudnienia. Posiadamy już około trzydziestoletnią tradycję i doświadczenie w branży usług zarządzania zasobami ludzkimi. Nasza firma oferuje Państwu stabilne zatrudnienie i wynagrodzenia zgodne z niemieckimi standardami płacowymi. Cieszymy się zaufaniem ponad dwóch tysięcy pracowników, dołącz do nas i Ty! Bądź z nami aktiv!Aktiv Personal-Service: Kompetencja, Uczciwość i Rzetelność! Opis stanowiska:NIEMIECKA AGENCJA ZATRUDNIENIAAktiv Personal- Service GmbH Regensburgposzukuje pracowników magazynowych (K/M):(pakowanie, skanowanie ,etykietowanie, komisjonowanie) opcjonalnie prowadzenie wózka widłowegoWymagania:- Ważne prawo jazdy i własne auto do dyspozycji (bezproblemowy dojazd do pracy)- Gotowość do pracy w trybie zmianowym (częściowo także w soboty)- Język niemiecki komunikatywnie na poziomie podstawowym A2- Elastyczność, umiejetność dopasowania się do warunków i godzin pracyOferujemy:- Zatrudnienie na niemieckich warunkach pracy- Wynagrodzenie w przedziale około 1100-1200 Euro Netto w systemie dwuzmianowym lub około 1300 Euro Netto w systemie trójzmianowym(z uprawnieniami na wózki widłowe możliwość większych zarobków)- W razie potrzeby pomoc z zakwaterowaniem (koszty około 250-300 Euro miesięcznie, bedą odciągane z wynagrodzenia)Uprzejmie prosimy o przesyłanie cv w języku niemieckim na adres: smyla@aktivpersonalservice.deProsimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami"

smyla@aktivpersonalservice.de

2017-11-10 16:04:02

Pracownik magazynu (K/M)  NIEMCY OKOLICE REGENSBURG (BAWARIA)

Robotnik ziemny do Niemiec

Düsseldorf

Polska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec poszukuje doświadczonych robotników ziemnych do prac przy melioracji i kanalizacji sanitarnej. Oferta pracy dedykowana do fachowców z o dobrej kondycji fizycznej i braku klaustrofobii.Wynagrodzenie powyżej 10 tyś złMiejsce pracy: Frankfurt nad Menem.Zadania / zakres wykonywanych prac:- praca w wykopach wąskoprzestrzennych - głębokich na 7m, szerokich na 2 m ,- zabezpieczenie wykopów,- tworzenie tras do przeprowadzania rur,- osadzanie studni,- montaż rur kanalizacyjnych i melioracyjnych- pozostałe roboty melioracyjne,- obsługa elektronarzędzi.Oferujemy:- długoterminową, stabilną i legalną pracę,- bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.),- atrakcyjne wynagrodzenie możliwe zarobki powyżej 10 tyś zł.(stawki godzinowe wypłacane w euro, regularne płatności),- możliwość urlopów co 6-8 tyg. - opiekę biura podczas odbywania kontraktów. Wymagania:- umiejętności organizowania, użytkowania i likwidacji stanowiska pracy oraz czynności pomocniczych z uwzględnieniem przepisów bhp, ppoż. i ochrony środowiska, - min. 3 lat udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,- znajomość rysunku technicznego,- sumienność, rzetelność w pracy,- preferowani kandydaci w wieku 25-45 lat,- dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,- brak nałogów,- mile widziana znajomość języka niemieckiego oraz własne auto. Osoby zainteresowane proszone są o nadesłanie CV ze zdjęciem na maila biuro@ruben-bau.euBiuro rekrutacji czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8-16 tel. 534-188-717, 576-033-941, 534-570-013 lub 537-576-392.

biuro@ruben-bau.eu

2017-11-09 11:33:44

Robotnik ziemny do  Niemiec

Operator żurawia z komunikatywnym językiem niemieckim

Dortmund

Polska firma budowlana poszukuje doświadczonych operatorów żurawia wieżowego z uprawnieniami do pracy w na terenie Niemiec. Oferujemy:• stałą i legalną pracę,• bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.),• atrakcyjne wynagrodzenie (stawki godzinowe wypłacane w euro, regularne płatności),• opiekę biura. Zadania/ Zakres prac:• samodzielna obsługa żurawia wieżowego i dbałość o dobry stan techniczny,• komunikacja z pozostałymi pracownikami.Wymagania: • wymóg obowiązkowy: uprawnienia na sprzęt – żurawie wieżowe (ŻI)• wymóg obowiązkowy: język niemiecki w stopniu komunikatywnym. • wymóg obowiązkowy: min. 3 lat udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,• preferowani kandydaci w wieku 25-65 lat,• sumienność, rzetelność w pracy,• samodzielność i precyzja w działaniu,• dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,• brak nałogów,• mile widziane własne auto i umiejętność wykonywania również prac ogólnobudowlanychOsoby zainteresowane proszone są o nadesłanie CV ze zdjęciem na maila: biuro@ruben-bau.euBiuro rekrutacji czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8-16 tel. 534-188-717, 576-033-941, 534-570-013 lub 537-576-392.

biuro@ruben-bau.eu

2017-11-09 11:32:42

Operator żurawia z komunikatywnym językiem niemieckim

Murarz do Niemiec

Düsseldorf

Polska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec w budownictwie mieszkaniowym oraz przemysłowym poszukuje doświadczonych murarzy do budowy obiektów od podstaw.Zadania / zakres wykonywanych prac:- obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach murarskich,- prace murarskie przy stawianiu budynków od podstaw:- wykonywanie z różnych materiałów murów pełnych o różnej grubości,- wykonywanie murów z otworami okiennymi i drzwiowymi,- wykonywanie murów z kanałami dymowymi i wentylacyjnymi,- wykonywanie łuków i sklepień,- wykonywanie murów zbrojonych, nadproży płaskich i stropów,- murowanie gzymsów i attyk, murowanie kominów,- wykonywanie murów ze szczeliną powietrzną lub wypełnioną materiałem izolacyjnym,- spoinowanie ścian,- osadzanie stolarki okiennej i drzwiowej,- przygotowywanie zapraw murarskich,- prace przy rozbiórce budynków oraz ich konserwacji,- prace przy wykonywaniu zbrojenia, betonowania i szalowania obiektówOferujemy:- długoterminową, stabilną i legalną pracę,- bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.),- atrakcyjne wynagrodzenie (stawki godzinowe wypłacane w euro, regularne płatności),- opiekę biura podczas odbywania kontraktów. Wymagania:- umiejętności organizowania, użytkowania i likwidacji stanowiska pracy robót murarskichoraz czynności pomocniczych z uwzględnieniem przepisów bhp, ppoż.i ochrony środowiska, - min. 3 lat udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,- sumienność, rzetelność w pracy,- preferowani kandydaci w wieku 25-55 lat,- dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,- brak nałogów,- mile widziana znajomość języka niemieckiego oraz własne auto. Osoby zainteresowane proszone są o nadesłanie CV ze zdjęciem na maila biuro@ruben-bau.euBiuro rekrutacji czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8-16 tel. 534-188-717, 576-033-941, 534-570-013 lub 537-576-392.

biuro@ruben-bau.eu

2017-11-09 11:31:26

Murarz do Niemiec

Zbrojarz-cieśla- betoniarz do Niemiec

Drezno

Polska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec w budownictwie mieszkaniowym oraz przemysłowym poszukuje doświadczonych cieśli- zbrojarzy – betoniarzy do budowy obiektów.Zadania / zakres wykonywanych prac:- wykonywanie szalunków pod konstrukcje betonowe na budowach,- wykonywanie zbrojeń i montaż elementów gotowych – prefabrykatów,- montaż/demontaż szalunków tradycyjnych i systemowych Peri, Doka , Hunnenbeck, lub podobnych,- betonowanie- praca w oparciu o rysunek techniczny,- obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach zbrojarskich i betoniarskich.Oferujemy:- długoterminową, stabilną i legalną pracę,- bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.),- atrakcyjne wynagrodzenie (stawki godzinowe wypłacane w euro, regularne płatności),- opiekę biura podczas odbywania kontraktów. Wymagania:- umiejętności organizowania, użytkowania i likwidacji stanowiska pracy robót ciesielsko-zbrojarsko-betoniarskich oraz czynności pomocniczych z uwzględnieniem przepisów bhp, ppoż. i ochrony środowiska, - min. 3 lat udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,- sumienność, rzetelność w pracy,- preferowani kandydaci w wieku 25-50 lat,- dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,- brak nałogów,- mile widziana znajomość języka niemieckiego oraz własne auto. Osoby zainteresowane proszone są o nadesłanie CV ze zdjęciem na maila biuro@ruben-bau.euBiuro rekrutacji czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8-16 tel. 534-188-717, 576-033-941, 534-570-013 lub 537-576-392.

biuro@ruben-bau.eu

2017-11-09 11:30:20

Zbrojarz-cieśla- betoniarz  do Niemiec

Budowlańców do Niemiec

Düsseldorf

Polska firma poszukuje doświadczonych pracowników budowlanych do pracy na terenie Niemiec w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym. Oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie, zakwaterowanie, stałą pracę. Wymagamy: min. 3 letniego doświadczenia popartego dokumentami. CV na biuro@ruben-bau.euBiuro rekrutacji czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8-16 tel. 534-188-717, 576-033-941, 534-570-013 lub 537-576-392.

biuro@ruben-bau.eu

2017-11-09 11:29:20

Budowlańców do Niemiec

Brukarz i robotnik drogowy do Niemiec

Frankfurt nad Menem

Polska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec poszukuje doświadczonych brukarzy i pracowników drogowych .Praca przy budowie i remoncie dróg . Oferta pracy dedykowana do fachowców z zakresu budownictwa drogowego .Zadania / zakres wykonywanych prac:- roboty ziemne (wykopy drogowe),- tworzenie tras do przeprowadzania rur,- roboty melioracyjne,- osadzanie studzienek,- układanie/docinanie kostki brukowej i kamiennej oraz ustawianie krawężników i obrzeży,- przygotowania podłoża,- obsługa elektronarzędzi.Oferujemy:- długoterminową, stabilną i legalną pracę,- bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.),- atrakcyjne wynagrodzenie (stawki godzinowe wypłacane w euro, regularne płatności),- opiekę biura podczas odbywania kontraktów. Wymagania:- umiejętności organizowania, użytkowania i likwidacji stanowiska pracy robót brukarskich i drogowych oraz czynności pomocniczych z uwzględnieniem przepisów bhp, ppoż.i ochrony środowiska, - min. 3 lat udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,- sumienność, rzetelność w pracy,- preferowani kandydaci w wieku 25-50 lat,- dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,- brak nałogów,- mile widziana znajomość języka niemieckiego oraz własne auto. Osoby zainteresowane proszone są o nadesłanie CV ze zdjęciem na maila biuro@ruben-bau.euBiuro rekrutacji czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8-16 tel. 534-188-717, 576-033-941, 534-570-013 lub 537-576-392.

biuro@ruben-bau.eu

2017-11-09 11:27:39

Brukarz i robotnik drogowy  do Niemiec

oferty pracy Niemiecka Agencja Zatrudnienia Aktiv Personal-Service GmbH Regensburg (Bawaria)

Inne/Nie dotyczy

Aktiv personal-service GmbH jest niemiecką agencją zatrudnienia. Posiadamy już około trzydziestoletnią tradycję i doświadczenie w branży usług zarządzania zasobami ludzkimi. Nasza firma oferuje Państwu stabilne zatrudnienie i wynagrodzenia zgodne z niemieckimi standardami płacowymi. Cieszymy się zaufaniem ponad dwóch tysięcy pracowników, dołącz do nas i Ty! Bądź z nami aktiv!aktiv personal-service: Kompetencja, Uczciwość i Rzetelność!Oferujemy Państwu między innymi stanowiska pracy przy:– PRODUKCJI i MONTAŻU w usługach BRANŻY MOTORYZACYJNEJ (np. praca dla monterów, mechaników, lakierników…)– w LOGISTYCE, szczególnie tej związanej z magazynowaniem (KOMISJONOWANIE, PAKOWANIE, SKANOWANIE, ETYKIETOWANIE)(Z uprawnieniami na prowadzenie WÓZKA WIDŁOWEGO wyższe zarobki! )Oferujemy bezpieczne płace taryfowe i stawki godzinowe, z przysługującymi dodatkami,U nas praca w systemie zmianowym= większe zarobki!Podajemy końcowe zarobki w przedziale NETTO, nie mydlimy oczu liczbami brutto!Oczekujemy gotowości do pracy w systemie zmianowym oraz umiejętności języka niemieckiego na poziomie podstawowym A2. W większości poszukujemy mobilnych kandydatow z własnym samochodem (bezproblemowy dojazd do pracy). Praca u nas jest bezpieczna i długoterminowa, na niemieckich warunkach zatrudnienia. W razie potrzeby pomagamy też zakwaterowaniem.Jeśli motywacja i zaangażowanie to Twoje mocne strony, działaj, już teraz prześlij nam swoje CV! Bądź z nami aktiv!Prosimy o przesyłanie CV w języku niemieckim. Osoba kontaktowa z filii w Regensburg, polski rekruter pani Smyla: smyla@aktivpersonalservice.deAdres filii w Regensburg :Aktiv personal-service GmbHMaxhüttenstraße 1193055 Regensburg, Niemcy

smyla@aktivpersonalservice.de

2017-11-07 18:29:21

oferty pracy Niemiecka Agencja Zatrudnienia Aktiv Personal-Service GmbH Regensburg (Bawaria)

Busy do Polski, Zachodniopomorskie. Pomorskie, Warminsko-mazurskie.

Dortmund

LIDER-TRANS1Przewóz osób Polska, Niemcy, Holandia, Polska.Obsługujemy województwa warmińsko-mazurskie, pomorskie , zachodniopomorskie ,wielkopolskie-częściowo i kujawsko-pomorskie-częściowo.Jeździmy trasami 1-Olsztyn, Ostróda, Elbląg, Malbork, Tczew, Gdańsk, Lębork, Słupsk, Koszalin, Płoty, Szczecin, Niemcy, Holandia. Oraz 2-Olsztyn,Ostróda, Elbląg, Malbork, Tczew, Zblewo, Chojnice, Człuchów, Wałcz, Gorzów Wielkopolski,Niemcy, Holandia. Posiadamy auta wygodne i sprawdzone.Oferujemy transport z adresu pod adres!!! Odbieramy i dostarczamy paczki i korespondencie. Krzysiek nr.PL +48 507 032 428 Sławek nr.PL +48 791 102 272

lider-trans1@go2.pl

2017-11-05 11:24:45

Busy do Polski, Zachodniopomorskie. Pomorskie, Warminsko-mazurskie.

Dam pracę przy montażu mebli kuchennych

Bochum

Przyjmę pomocnika do montażu mebli kuchennych. Mile widziane doświadczenie przy montażu jak również prawo jazdy kat B i własne auto aby dojechać do miejsca pracy. Praca Bochum , Dortmund, Essen i okolice. Praca na umowę lub na gewerbę. Zarobki 1500/2500 e.Nr kontaktowy 015145797283.

2017-11-04 21:11:34

Busy do Polski, Zachodniopomorskie. Pomorskie, Warminsko-mazurskie.

Duisburg

LIDER-TRANS1Przewóz osób Polska, Niemcy, Holandia, Polska.Obsługujemy województwa warmińsko-mazurskie, pomorskie , zachodniopomorskie ,wielkopolskie-częściowo i kujawsko-pomorskie-częściowo.Jeździmy trasami 1-Olsztyn, Ostróda, Elbląg, Malbork, Tczew, Gdańsk, Lębork, Słupsk, Koszalin, Płoty, Szczecin, Niemcy, Holandia. Oraz 2-Olsztyn,Ostróda, Elbląg, Malbork, Tczew, Zblewo, Chojnice, Człuchów, Wałcz, Gorzów Wielkopolski,Niemcy, Holandia. Posiadamy auta wygodne i sprawdzone.Oferujemy transport z adresu pod adres!!! Odbieramy i dostarczamy paczki i korespondencie. Krzysiek nr.PL +48 507 032 428 Sławek nr.PL +48 791 102 272

lider-trans1@go2.pl

2017-11-04 10:15:32

Busy do Polski, Zachodniopomorskie. Pomorskie, Warminsko-mazurskie.

Operator żurawia z komunikatywnym językiem niemieckim

Frankfurt nad Menem

Polska firma budowlana poszukuje doświadczonych operatorów żurawia wieżowego z uprawnieniami do pracy w na terenie Niemiec. Oferujemy:• stałą i legalną pracę,• bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.),• atrakcyjne wynagrodzenie (stawki godzinowe wypłacane w euro, regularne płatności),• opiekę biura. Zadania/ Zakres prac:• samodzielna obsługa żurawia wieżowego i dbałość o dobry stan techniczny,• komunikacja z pozostałymi pracownikami.Wymagania: • wymóg obowiązkowy: uprawnienia na sprzęt – żurawie wieżowe (ŻI)• wymóg obowiązkowy: język niemiecki w stopniu komunikatywnym. • wymóg obowiązkowy: min. 3 lat udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,• preferowani kandydaci w wieku 25-65 lat,• sumienność, rzetelność w pracy,• samodzielność i precyzja w działaniu,• dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,• brak nałogów,• mile widziane własne auto i umiejętność wykonywania również prac ogólnobudowlanychOsoby zainteresowane proszone są o nadesłanie CV ze zdjęciem na maila: biuro@ruben-bau.euBiuro rekrutacji czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8-16 tel. 534-188-717, 576-033-941, 534-570-013 lub 537-576-392.

biuro@ruben-bau.eu

2017-11-02 14:37:04

Operator żurawia z komunikatywnym językiem niemieckim