Ogloszenia Essen

Praca dla opiekunki osób starszych w Niemczech
09.12.2016
Essen

Poszukujemy Opiekunki/Opiekuna do Pana Josepha (lat 85). Podopieczny wymaga stałej opieki i pielęgnacji, jest osobą leżącą.

Obowiązki:

- pomoc Podopiecznej w codziennych czynnościach życiowych

- przygotowywanie posiłków i drobne prace domowe

- robienie zakupów

- dotrzymywanie towarzystwa

Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- doświadczenie w opiece nad osobą starszą (może być nad członkiem rodziny)

- mile widziane prawo jazdy kat.B

Gwarantujemy:

- Legalna forma współpracy i opłacone składki ZUS

- Atrakcyjne zarobki

- Dodatkowe premie za polecenie Opiekunki

- Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne w trakcie pobytu za granicą

- Zakwaterowanie i wyżywienie w domu Podopiecznego

- Transport bezpośrednio do domu Podopiecznego

- Szkolenia językowe i opiekuńcze

- Całodobowe wsparcie Promedica24

Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do kontaktu poprzez:

– wypełnienie formularza kontaktowego https://promedica24.com.pl/opiekunki1/

– tel: +48 22 250 55 00

30.11.2016
Essen

Polskie Biuro Doradcze w Niemczech

Oferujemy Państwu szeroki zakres usług:

-prowadzenie Państwa firmy w Niemczech

-serwis biurowy

-rozliczenia

-korzystne ubezpieczenia

-wnioski do urzędów

Telefon: 01743850262
18.11.2016
Essen

Pomoc z podstawowym niemieckim dla pani Marii

Firma Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp.k zatrudni opiekunkę osób starszych w Essen, okolice Duisburga i Dortmundu, Niemcy

Pani Maria ma 98 lat, 170 cm wzrostu i waży około 75 kg. Podopieczna posiada drugi stopień niepełnosprawności, porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego. Potrzebna jest pomoc przy transferze- Pani Maria pomaga na tyle, na ile pozwalają jej siły danego dnia.

Starsza Pani choruje na osteoporozę oraz niewydolność serca. Jej stan psychiczny jest bardzo dobry, nie ma demencji, jest w pełni świadoma i komunikatywna. Seniorka przeszła rekonstrukcję kolana oraz biodra, ma sztuczne stawy. W domu do pomocy są: balkonik, specjalistyczne łóżko, krzesełko toaletowe, wózek inwalidzki.

Z relacji obecnej opiekunka podopieczna jest w stanie na chwilę ustać, wstaje przy pomocy podanej ręki.

Do zadań opiekunki należy pomoc podopiecznej w podstawowym czynnościach pielęgnacyjnych, higienie osobistej, zmianie pampersów oraz przebieraniu. Ponadto opiekunka prowadzi dom: sprząta, pierze, robi zakupy, w razie konieczności wstaje do podopiecznej.

Z relacji obecnej opiekunki zakupy robi córka. Zamawia ona również obiady z restauracji dla opiekunki.

Pani Maria mieszka w domku jednorodzinnym. Górę domu zajmuje córka, która gotuje dla podopiecznej, gdyż ta ma specjalną dietę.

Na miejscu jest Internet.

Kontakt: 508624683.

Telefon: 508624683
16.11.2016
Essen

szukam pracy Essen, Mehralswohnort

Szukam pracy na terenie Essen, Mehralswohnort. Język polski, angielski.

Telefon: 15737079132
02.11.2016
Essen

Twoja firma w Niemczech

Prowadzenie i otwarcie Państwa firmy w Niemczech, serwis biurowy, rozliczenia, rachunki.

Zadzwon i zapytaj o oferte.

17.10.2016
Essen

Meble kuchenne / Küchenschränke

Dzien dobry,

mam do sprzedazy zestaw mebli kuchennych z piekarnikiem, lodowka i zmywarka. Ponizej zalaczam zdjecia frontow.

Ich verkafufe Küchenschränke mit Backöfen, Kühlschrank und Spülmaschine. Da zu sind Fotos .

Telefon: 01709367007
15.10.2016
Essen

Monter sanitarki i co.

Agencja pracy tymczasowej Intec-Personal zatrudni w tytule podanego pracownika.

oferujemy:

- niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony.

- ponadtaryfowe wynagrodzenie.

- prace tylko w jednym regionie Niemiec

- wszystkie swiadczenia socjalne

- dodatki swiateczne i urlopowe

- polskojezyczna opieke

Wymagania:

- doswiadczenie w wykonywanym zawodzie.

- minimum komunikatywna znajomosc jezyka niemieckiego

- posiadanie prawajazdy i samochodu

Zaiteresowane osoby prosze o skladanie aplikacji droga elektroniczna na Email: miroslaw.sluchocki@intec-personal.de lub kontakt telefoniczny pod numerem 004936143039040 lub 004916093881312 w sobote i niedziele

Telefon: 004916093881312
Przewóz osób Niemcy Polska
12.10.2016
Essen

Szukasz transportu do Polski lub Niemiec ?

Podróżuj luksusowymi busami i zadbaj o swoje bezpieczeństwo oraz komfort podróży. Zobacz dlaczego warto nas wybrać:

- duże komfortowe busy VIP CLASS

- wygodne regulowane fotele

- bezpieczeństwo

- codzienne wyjazdy

- doświadczenie kierowcy

- WiFi darmowy internet na całej trasie

- na pokładzie: klimatyzacja, TV, gniazdka 230V

- przystępne ceny

Możesz zarezerwować swój przejazd on-line w ciągu 3 minut ! Wypełnij formularz na stronie www.luxada.pl

Telefon: +48 888 999 143
12.10.2016
Essen

OPIEKUNOWIE

Pilnie zatrudnimy opiekunki i opiekunów osób starszych na terenie Niemiec , oraz Anglii oferujemy umowę zlecenie, atrakcyjne warunki współpracy, oraz wynagrodzenia. Wymagamy znajomości języka niemieckiego, lub angielskiego.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Telefon: 514754223
27.09.2016
Essen

Opiekun osób starszych Oberhausen

Szukam Opiekunki do samotnej pani w Oberhausen.

Szczegóły pod numerem telefonu 01578 68 43 123

Telefon: 015786843123

Ogłoszenia1 do 10 od 43

Strona 1

Strona 2

Strona 3

Strona 4

Strona 5

Dalej >